Buenos Aires 1977 -Kronika jedného úteku – Buenos Aires Videopublished: 2017-11-14 13:21:59

Buenos Aires, 1977. Pravicová vojenská diktatúra. Usporiadaný občan Claudio Tamburrini je unesený vojenskou tajnou políciou do dnes už nechvalne preslávenej vily Mansión Seré. Tam boli krutým a rafinovaným spôsobom mučení odporcovia režimu i tí, ktorí boli za nich omylom považovaní. Únik či vyslobodenie neprichádzali do úvahy. Primitívni i inteligentní väznitelia sa striedali vo vymýšľaní rôznych druhov psychického i fyzického utrpenia. Napriek tomu sa štyria väzni rozhodli ujsť… Film je takmer detailným popisom skutočných udalostí, ktoré tvorcom sprostredkovali ich ešte žijúci účastníci. Vysiela Dvojka v pondelok 20. 11. o 22:30.

Watch the original Buenos Aires Video here

Some local news is curated - Original might have been posted at a different date/ time! Click the source link for details.

One Comment - Write a Comment

  1. Zaujímavý film až na tie titulky. Neviem prečo by slovenský divák, koncesionár mal neustále sledovať dobré filmy s titulkami. To už ozaj nie sú peniaze na normálny dabing? Dúfam, že súdruh riaditeľ ich niekde nájde. V opačnom prípade stratíte aj tých pár divákov, ktorí vám ešte zostali. Skúste si vziať príklad z ČT, tam sú síce schopní predabovať aj slovenský film, čo je už síce šialenstvo, ale český divák je pán a keď to chce, tak to má, nie ako ten slovenský.

    Reply

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.